Sigara Bırakma Destek Programı

Biorezonans, maddenin bilgi frekanslarını algılayabilen, yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş bilgisayar kontrollü elektronik cihazlar ile yapılan destek seanslarıdır. Kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir.Sigara bırakma destek uygulamalarında içmiş olduğunuz sigaradan alınan bu bilgi frekansları tam tersine çevrilerek, elektrodlar yardımı ile yine frekanslar ile kişiye tekrar verilir. Bir başka anlatımla vücutta silinmesi gereken 35 sayısal değerini yakalarsa cihaz, bu sayısal değeri silebilmek için -35 üreterek gönderir. (35+(-35)=0)

Herhangi bir yan etkisi olmayan bu küçük frekanslar ile yapılan çalışma sonrasında vücüttan nikotine ait olan bilgiler silinir. Vücut nikotine karşı yabancılaştırılır. Bu zamana kadar denenmiş fiziksel bağımlılık üzerine çalışan en etkili yöntemdir.

Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratabilmektir. Biorezonans tekniği birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans (elektromanyetik yayılım), elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. Yapılan işlem vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. Bağımlılık yaratan maddeden alınan frekans paterninin ayna görüntüsünün vücuda verilmesi ve iki ters frekans paterninin birbirini ortadan kaldıracağı bilgisi…

SİGARAYI BIRAKMAK İÇİN GEREKEN TEK ŞEY SİGARADAN KURTULMA İSTEĞİNİZDİR!

Seans Öncesinde Yapılması Gerekenler

Seans almak istediğiniz günden en az bir gün öncesinden arayarak randevu alınız. Seans alacağınız gün son 24 saat alkol alınmamalı. Son 6 saat kahve ve kafein içeren içecekler içilmemeli. Gün içerisinde 2 litrenin üzerinde su tüketilmelidir. Sigara tüketiminizi artırmayınız veya azaltmayınız. Normal tüketimize devam edebilirsiniz. Merkezimize geldiğinizde en az 2 adet içmiş olduğunuz sigaradan getirmeniz gerekmektedir.

Seans Sonrasında Yapılması Gerekenler

Vücutta bir detoks başlayacağı için herzamankinden 1-1.5 litre daha fazla su tüketmelisiniz. Seans öncesinde olduğu gibi 6 saat kahve ve kafein içeren içeceklerden ve 24 saat alkolden uzak durmalısınız. Göbek altına takılan metal çip 30 gün boyunca vücuta ters frekans bilgisini vemeye devam edecektir. 30 gün boyunca vücutunuza temas etmesi önemlidir.Yoğun sigara dumanını solumamanızı tavsiye ederiz. Frekanslar fiziksel anlamda etkili olacağı için çok yoğun sigara dumanı içeren kapalı alanlarda bulunduğunuz ve o dumanı soluduğunuz taktirde bağımlılık tekrar ayağa kalkabilir ve canınız durup dururken tekrar sigara içmek isteyebilir. (olası böyle durumlarda vakit kaybetmeden merkezimizi arayarak tekrar ücretsiz destek seansından faydalanabilirsiniz)

Sigara Bırakma Destek Uygulaması

Bioenerji Desteği

Sigara bağımlılığının hem fiziksel hem de psikolojik olduğunu çok iyi biliyoruz. O sebeple uygulanan yöntem bazılarında başarı gösterirken bazılarında başarısız olabiliyor. Bu sebeple seans öncesinde uygulanan ve yaklaşık 30 dakika süren bir blokaj çalışması yapılmaktadır. Bioenerji, Aura, Çakra, Ruh beden ve zihin dengeleme çalışmalarını içeren bu çalışmamızda cihaz kullanılmaz. Cihaz ile yapılacak seans öncesi uygulamamızda amaç, sizlerin sigaraya karşı oluşturduğunuz olumlu bakış açılarını değiştirmek. Bioenerji ile vücutun enerjetik olarak dengede olması biorezonans seans başarı oranını çok ciddi arttırmaktadır.

Sohbeti Başlat
KYBELE Kişisel Değişim Akademisine Hoşgeldiniz. İsmim Ayşe Gökçe. Size nasıl yardımcı olabilirim?