Doğadan gelen şifa

The Word Yoga Comes from Indian Philosophy…

kristal Yatak Terapi

Kristal yatağımız, kabala gibi şekillendirilmiş, 12 kenarı kesilmiş ve parlatılmış kuvars kristalleri olan yedi Vogel kristali içerir. Bu şekil sayesinde kristaller içlerinden geçen ışığı odaklayabilir ve kristallerin titreşimini doğrudan çakralara aktarabilir. Vogel kristalleri doğal lazerler gibidir ve özel ışık huzmesi onlara 52 derecelik bir alım açısıyla girer, bu da Büyük Giza Piramidi ile aynı açıdır. Atomların kristallerdeki dizilişleri ve titreşimleri, kendi hücrelerimizde de bulunabilen geometrik bir yapıda yaratılış mükemmelliğini gösteren kutsal geometri sembolü olan yaşam çiçeği ile aynıdır. Yani kuvars kristallerinden gelen titreşim insan vücudu için faydalıdır.

Kristal Yatak Terapi Faydaları

Düzenli seanslarla hastalıkların %90`ı iyileşir.

Zihin ,beden ,ruh dengesi sağlanır.

Mutluluk hormonunun salgısı artar, stres azalır ve daha mutlu bireyler olmaya başlarız.

Depresyondan çıkmak kolaylaşır.

Hayatımızı istediğimiz gibi yaşamamıza engel olan blokajlar şifalanır.

Daha dinç ,aktif ve genç hissetmeye başlarız.

Dikkat dağınıklığı azalır ve odaklanabilme artar.

Hormonlar dengelenir.

Çakralar dengelenir ve aura güçlenir.

Farkındalık artar.

Öfke kontrolsüzlüğü ve sinirlilik hali azalır. Daha sakin bireyler olmaya başlarız.

Terapi sonrası videoları seyretmek için lütfen sosyal medya hesabımızı takip edin

bioenerji (1)

Bioenerji Seansı

ankara-bioenerji-egitimi

Bioenerji Eğitimi

chacrys-healing-bed-1200x1200-1

Kristal Yatak Terapi

Ankara Kristak Yatak Terapi Uygulama merkezi,

Kuvars kristali şifa verici- enerji yükseltici taştır.

Çakralarımız  hayati güç merkezlerimizdir. Fiziksel ve duygusal olarak bedenimizin dengesini korurlar. Cihazda bulunan her çakraya karşılık gelen kristal çakralarımızı temizleyerek enerjimizi dengeler, dönüştürür.

Kristal şifanın  etkisi vücudumuzda rezone olan hücrelerimizde ve dokularımızdaki suyun titreşimi sonucudur. Hasta hücreler, dönüştürücü ve güçlendirici titreşimi alır. Bedenin enerjisinin gençleşmesine destek olur.

Enerji merkezimizdeki blokajları kaldırır. Hücrelerimizdeki pozitif iletişimi harekete geçirir. Çakraları dengeler, iç huzur verir. Negatif duyguları pozitife çevirir.

Kuvars kristali varlığın tüm düzeylerinde çalışır. (Ruh, zihin, beden, duygular) Bağışıklık sistemini uyarır.Radyasyonu nötralize eder. Rahatlatıcı ve huzur verici etkisi vardır. Sinir sistemini sakinleştirir. Dengelenmemizi ve sükunet dolu bir zihin yapısını deneyimlememizi sağlar.