Bioenerji Seansı

Bioenerji Seansı

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sağlığı, “Sadece hastalıklardan ve mikroplardan korunma değil, bir bütün olarak fiziki, ruhi ve sosyal açıdan iyi olma hali” olarak tanımlar. Bu tanımlamadan da anlaşılacağı gibi sağlık; beden, zihin ve ruh dengesidir. Bireylerin sadece fiziksel durumlarına bakılarak sağlıklı demek bütünlüklü ve doğru bir açıklama olmayacaktır. Nasıl ki bedensel olarak yaşanan sağlık sorunları ruh ve zihin sağlığını etkiliyorsa, ruh ve zihin sağlığındaki sorunlar da bedensel hastalıklara yol açmaktadır. Yaşayan bir organizmanın denge durumu olan sağlık bütünlüklü değerlendirilemediği sürece tedavi amaçlı yapılan işlemler çözüm olmayacaktır.

Bioenerji pozitif yönde bir şifa enerjisidir.

Yeryüzünde tüm canlılarda var olan doğal bir enerjidir.Yaratılış dan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Aslında hepimizin sahip olduğu bioenerji doğru şekilde kullanıldığında fazlasıyla şifalı olabiliyor. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi bir bakıma vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır. Bioenerji uygulaması, Yaşamadan inanması imkansız mucize bir uygulamadır. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz.

Ankara Bioenerji Uzmanı Ayşe Kaplan

Genel açıklamasıyla vücutta mevcut olan enerjinin akort edilmesi olan bioenerji uygulaması, vücuttaki tüm duygusal, düşünsel, ruhsal, zihinsel ve fiziksel enerjinin ayarlamasının yeniden yapılmasıdır. Bu şekilde vücudun her açıdan bağışıklığının güçlendirilmesi sağlanabilmektedir.

Hastalığın sebebi enerji dengesizliği olabilir

Doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmış olduğundan, dengenin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. Ne yazık ki, yaşadığımız ortam (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız (aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir. Bu aşamada; bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralma, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikayetler belirmeye başlar. Meydana gelen bu rahatsızlıkların ana nedeni, vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır.

 

Çakra dengesizliği, duygu ve düşünceler ortadan kaldırıldığında, fiziki beden de iyileşme yönünde hareket etmektedir. Bionerji seansı sonucunda çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, multiple skleroz (MS), epilepsi, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, diyabet, kısmi felç, depresyon, pankreas, böbrek, bel ve boyun fıtığı, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Bioenerji Uygulaması

Ankara Bioenerji Uzmanı Ayşe Kaplan ile sizde Ruh, Beden ve Zihin dengesini sağlayarak hastalıklara dur diyebilirsiniz. Bioenerjist kendi enerjisini kullanmaz. Evrende olan mevcut enerjiyi yoğunlaştırarak kişiye aktarır. Bioenerji seansında herhangi bir alet, ilaç kullanılmaz. Elden çıkan yüksek frekanslı enerji ile, çakra, aura ve meridyen sistemi dengesi sağlanır. Uygulama kişiye dokunmadan yapılmaktadır. Bioenerji seansı, inanç sistemi ile çalışmaz. Yani kişiler inanmasa bile şifa gerçekleşir.

bioenerji-antalya

Bioenerji Seansı

ankara-bioenerji-egitimi

Bioenerji Eğitimi

chacrys-healing-bed-1200x1200-1

Kristal Yatak Terapi